Titles you rated
First ManRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5