Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- Little WomenRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The LandRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.5