Movies
Ratings
57
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
ContactRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5