Movies
Ratings
344
The BrutalistRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5- Sexy RaceRated ★ 2.5
- FrontmanRated ★ 2.5
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0- CassiopeiaRated ★ 2.0
- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0- My Sister Is DeadRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0