Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.0