Movies
Ratings
596
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 1.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Killed My WifeRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
WunderkinderRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5