Movies
Ratings
274- D-WarRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0