Titles you rated
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0