Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Lucky OneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.5