Series
Ratings
355
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Geek GirlRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0