Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Reef 2: High TideRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0