Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0