Movies
Ratings
265
FrequencyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 1.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5