Series
Ratings
94
The Art of SarahRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Detective Conan: Kaiju Gomera vs. Kamen YaibaRated ★ 3.0
Beautiful VampireRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 4.5
Galileo ZeroRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5