Movies
Ratings
378
TenetRated ★ 4.5
Trolls HolidayRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5