Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 1.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
StokerRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0