Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
It's All About the LooksRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0