Movies
Ratings
50
Midnight FMRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0