Movies
Ratings
215
HoneyRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0