Series
Ratings
26
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0