Movies
Ratings
305
Just FriendsRated ★ 1.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 1.5
SerendipityRated ★ 1.0
FlubberRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5