Movies
Ratings
30
RED 2Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0