Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5