Series
Ratings
154
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0