Series
Ratings
267- Story of Yanxi PalaceRated ★ 2.5
ResetRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
Summer's DesireRated ★ 2.5
Romance in the RainRated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
Legend of Lu ZhenRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
SnowmanRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.5
MistyRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0