Movies
Ratings
420
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 3.0
Lost In LoveRated ★ 2.5
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0