Series
Ratings
53- The ClubhouseRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- Battle TripRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0