Series
Ratings
45
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0
RobberRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.0