Titles you rated
Basilicata coast to coastRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Me and YouRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Boys of TomorrowRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0