Movies
Ratings
1137
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0