Titles you rated
LazarusRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
Devil May CryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Great Pretender: RazbliutoRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0