Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
ExitRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 4.5
MulanRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 1.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Maid and the MagicianRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5