Movies
Ratings
802
A Man Called OveRated ★ 4.5
A Hologram for the KingRated ★ 4.0
We Own the NightRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5