Movies
Ratings
548
Before SunriseRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5