Movies
Ratings
215
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0