Series
Ratings
53
One Spring NightRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Produce 48Rated ★ 4.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I-LANDRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5