Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.5- Urban MythsRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 0.5
RevelationRated ★ 0.5
PielesRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0