Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0