Movies
Ratings
19
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0