Movies
Ratings
316
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Hustle & FlowRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Man on WireRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5