Series
Ratings
66
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 4.5
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5