Titles you rated
- The PresentRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.5