Series
Ratings
16
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0