Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5