Series
Ratings
35
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5