Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0