Series
Ratings
85- 탱구와 울라숑Rated ★ 2.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 3.0
- Pita-TenRated ★ 3.0
- Fighting FoodonsRated ★ 3.0
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.5
- Hey! BumboRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 3.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 3.0
Kaleido StarRated ★ 3.5- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
- Run HanyRated ★ 4.0
- Glass Mask 2Rated ★ 4.0
- Glass MaskRated ★ 5.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0