Titles you rated
Black SwanRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5