Titles you rated
Big MatchRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
CartRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 5.0