Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0- ●RECRated ★ 4.0
The Cold Light of DayRated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
TakersRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
No DoubtRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Rainbow EyesRated ★ 2.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
The PreyRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0- Running WildRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0